Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra tak piejecie ze skody a zobaczcie jaki start miały radiowozy na początku filmu. Gloff haha vectra ledwo fabie doszła...
  Nikt nie pieje, zreszta sam jeżdżę skodą i dobrze mi się jeździ.. No ale zeby można było taką fabką wiać przez 25 km to jest nie do pomyślenia. Oni go powinni dopaść jeszcze przed Niemcami. Nikt nie pomyslał o zamknięciu drogi, urządzanie pościgów na drodze pełnej samochodów to igranie z zyciem innych ludzi. A jakby ten dureńkogos zabił, to czy panowie policjanci byliby dumni ze swojej pracy?   Codziennie błykaja flesze fotoradarów i jakos nikt nie goni tuych samochodów, przychodza mandaty i ludzie płacą i na szczęście obywa sie bez tych pokazówek.   Policjanci, jak lekarze powinni się kierować zasadą - przede wszystkim nie szkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te nasze "respiratory" sztabowe to fleje :-)... godne pożałowania :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewka puszczac wszystkich bandytow bo moze stac sie tragedia przy poscigu! Kazdy kto grandzi i dostal z raz w zyciu pala bedzie pisac o niesprawiedliwości wobec bandytow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego u nas w polsce nie strzela sie do debili za kółkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci mili-polucjanci z Lubartowa muszą być tacy namolni. Za granicą nigdzie nie widać policji jak się jedzie prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwicie człowiekowi, mnie też wkurza jak jadę prawidłowo a tu jakiś dupek pokazuje lizak i chce mnie udupić za wszelką cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zapłaci za wybitą szybę w fabii którą ten dupek mu wybił pałą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I brawo dla policji, jeszcze powinni mu spuscic porządny wp....za to że był agresywny, w Ameryce by zalatwili wszystko bez cackania się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka obserwacja ?? na krzesło elektryczne tego palanta za takie manewry na chodniku. w naszym kraju za takie zagrożenie życia innych powinno się gościa lać pałką aż wyzionie ducha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam wszystkich mieszkańców Lublin, aby zobaczyli ile policyjnych samochodów jest porozbijanych lub skasowanych, stojących miesiącami i niszczejących. Jak tak dalej pójdzie na hulajnogach będą zasuwać. Adres tylko JEDNEGO z parkingów: Skrzyżowanie Witosa i Dekutowskiego. WSZYSCY PŁACIMY za takie coś jak akcja powyżej, 8 policjantów, wszyscy bez broni, nikt strzelił, nikt szyby nie potrafi wybić... Od zawsze jestem za 1 strzał ostrzegawczy, 2-gi celny unieszkodliwiający furiatów, bandytów, złodziei, pijanych zabójców za kierownicą samochodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...